03 خرداد 1398
  جستجو
   آرشیو خبری کمينه
   جستجوی خبر کمينه
   اخبار کمينه

 

سومین همایش ونمایشگاه تخصصی RFID ایران امکانی برای گرد هم آمدن محققان دانشگاهی،صنعتی و زمانی برای تبادل مباحثات پژوهشی، ارائه تجارب موفق و مورد کاوی های صورت گرفته در حوزه کابردهای RFID درایران و کشورهای منطقه خاورمیانه به وجودمی آورد. 
هدف غایی این همایش ایجاد فضای تبادل و اشتراک اندیشه ها، تجارب، نقطه نظرات، ایده های بکر، امکان سنجی توسعه وگسترش طراحی بومی، عملکرد، تحلیل و کاربردهای عملی و بهینه سازی سیستم های RFID است. 
همایش RFID ایران مکانی برای استفاده کاربران، طراحان، تولید کنندگان و ارائه دهندگان راهکارها و تحلیلگران سیستم های RFID بوده است. 
این همایش توسط گروهی از متخصصان و فعالان امر در حوزه تکنولوژی های بی سیم که توسط مرکز توسعه اطلاعات کاربردی راهبری می گردد، طراحی و ارائه می گردد. 
برنامه های همایش شامل مقالات انتخاب شده توسط کمیته فنی همایش و همچنین سخنرانی کاربردی مهمانان ویژه داخلی و خارجی صاحب نظردر RFID و کارگاه های جانبی به همراه نمایشگاه جانبی که در آن شرکت های فعال فناوری و راهکارهای RFIDحضوردارند می باشد. 

از گروه ایران آر اف آی دی آقای علی کمائی به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی در مورد پیاده سازی تکنولوژی RFID در کتابخانه ها و مراکز اسناد به ایراد مطالب خود می پردازند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.rfidconference.ir مراجعه نمائید.

نظرهای شما

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال نظر

نام الزامی است.

ایمیل الزامی است.

وب سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) می‌باشد.
);