26 مرداد 1398
  جستجو
   داستان موفقیت - پیاده سازی تکنولوژی RFID در کتابخانه فرهنگستان هنر کمينه

کتابخانه فرهنگستان هنر با بیش از 80 هزار نسخه منابع کتابشناختی به عنوان یکی از کتابخانه های تخصصی در حوزه فرهنگ و هنر فعالیت می نماید. کتابخانه فرهنگستان هنر هم اکنون مجهز به سیستم کتابخانه دیجیتال سیمرغ جهت ارائه سرویس های مختلف به اعضاء و مخاطبان بوده و نظر به غنی بودن و بروز بودن کتابخانه از نظر اسناد مرتبط با هنر در کشور منحصربفرد می باشد.

با توجه به مطالب گفته شده مسئولین فرهنگستان و مدیریت کتابخانه فرهنگستان هنر جهت ارتقای خدمات به مخاطبان کتابخانه در صدد استفاده از بروزترین تکنولوژی ها برآمدند و حاصل تحقیقات و بررسی های بعمل آمده در فرهنگستان هنر منجر به انتخاب تکنولوژی های RFID جهت بهبود و ارتقای سرویس ها و تسهیل در مدیریت و راهبری کتابخانه گردید.

پروژه پیاده سازی تکنولوژی RFID در کتابخانه فرهنگستان هنر با توجه به همکاری نزدیک شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران(نوسا) و گروه ایران RFID و همچنین تحقق راه حل پیاده سازی تکنولوژی RFID در کتابخانه ها و مراکز اسناد بصورت همبسته بر روی سیستم جامع اطلاع رسانی سیمرغ به نوسا واگذار شد که این پروژه با همکاری متقابل تیم های پروژه، با موفقیت در این کتابخانه پیاده سازی و اجراء گردید.

 همکاری مسئولین و کارشناسان کتابخانه فرهنگستان هنر با تیم اجرائی پروژه و کنترل مناسب و موثر پروژه توسط تیم اجرائی و علاوه بر آن کیفیت سخت افزارها و نرم افزارهای کل راه حل، از جمله عوامل موفقیت این پروژه بوده است. مشاهده سایر تصاویر

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) می‌باشد.
);